Yellow&Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy (1 l)

Yellow&Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy (1 l)


212 

Yellow&Blue Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy (1 l) od výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Dezinfekční prostředek na bázi rostlinného alkoholu je vhodný na všechny pevné povrchy v domácnosti, ať už v kuchyni, koupelně či na WC. Používá se neředěný. Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy a je vhodný i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecími miláčky. Účinně likviduje bakterie, viry i plísně. Neobsahuje žádné kontroverzní složky, jen alkohol a éterické oleje v BIO kvalitě, které jeho účinek ještě zesilují. Není ničím ředěný, na aplikaci tedy stačí opravdu malé množství a díky tomu vám vydrží delší dobu. Citrónovo – levandulová vůně váš domov navíc krásně provoní. Ryze česká firma Tierra Verde vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Eco Garantie, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.

Vlastnosti

  • Typ dezinfekce: na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ PT2)
  • VAROVÁNÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
  • Certifikáty: EcoGarantie
  • Další parametry máme zde.
Typ dezinfekce

na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ PT2)

VAROVÁNÍ

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Certifikáty

EcoGarantie

Podíl přírodních surovin

výrobce neuvádí