Weleda Růžový pěsticí tělový olej s vyhlazujícími účinky (100 ml)

Weleda Růžový pěsticí tělový olej s vyhlazujícími účinky (100 ml)


419 

Weleda Růžový pěsticí tělový olej s vyhlazujícími účinky (100 ml) od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jemný pěsticí olej s certifikací kvality NaTrue pokožku intenzivně hydratuje a vyživí, smysly přitom okouzlí vůní růžových okvětních lístků. K dokonalosti vyladěná kombinace vzácného oleje z divoké růže, sladkého mandlového oleje a BIO jojobového oleje zanechá pokožku o poznání hladší a pevnější, je proto ideální především pro zralou pleť. Zatímco kůže vstřebává důležité živiny, duši prostoupí delikátní vůně esenciálního oleje z damašské růže. Je to zkrátka dokonalé pohlazení. Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, UEBT Certified
  • Jak recyklovat: Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko a aplikátor patří do kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír.
  • Materiál balení: Skleněná lahev, plastový uzávěr a aplikátor. Krabička z kartonu.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, UEBT Certified

Jak recyklovat

Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko a aplikátor patří do kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír.

Materiál balení

Skleněná lahev, plastový uzávěr a aplikátor. Krabička z kartonu.

Objem

100 ml