Weleda Rostlinný zubní gel (75 ml) - ideální pro citlivé zuby

Weleda Rostlinný zubní gel (75 ml) – ideální pro citlivé zuby


139 

Weleda Rostlinný zubní gel (75 ml) – ideální pro citlivé zuby od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jedinečně jemný přírodní gel vznikl speciálně pro ty nejcitlivější zuby a dásně. Obsah kyseliny křemičité je důkladně vyčistí a šetrně zbaví plaku. Extrakt z myrhy a heřmánku brání podráždění a výtažek z divoce rostoucí kramerie trojmužné posiluje dásně. Éterickým olejům z máty pak můžete děkovat za dlouhodobě svěží dech. Pokud si s gelem naplánujete pravidelné koupelnové seance, vaše ústní dutina bude spokojená a její zdraví pevnější.   Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue
  • Jak recyklovat: Tubu recyklujte v kontejneru na kov, víčko patří do kontejneru na plast, krabička do kontejneru na papír.
  • koeficient abrazivity RDA: 30
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue

Jak recyklovat

Tubu recyklujte v kontejneru na kov, víčko patří do kontejneru na plast, krabička do kontejneru na papír.

koeficient abrazivity RDA

30

Materiál balení

Hliníková tuba, víčko z plastu, kartonová krabička.