Weleda Ratanhová zubní pasta (75 ml) - pro citlivé dásně

Weleda Ratanhová zubní pasta (75 ml) – pro citlivé dásně


139 

Weleda Ratanhová zubní pasta (75 ml) – pro citlivé dásně od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jemná receptura s certifikací kvality NaTrue potěší především vlastníky citlivých dásní. Pastu ve Weledě vyvinuli pod drobnohledem zubních lékařů a hlavní slovo v ní dostal kořen divoké kramerie trojmužné. Má totiž přirozené antibakteriální vlastnosti a bohatým množstvím tříslovin chrání a posiluje bolavé či krvácivé dásně. V receptuře našla místo také zklidňující myrha a hrdě se do ní prodraly i osvěžující éterické oleje z máty peprné a máty klasnaté a čisticí látky na bázi vápníku. Společně tvoří ideální přírodní pastu pro všechny citlivé tesáky. Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue
  • Jak recyklovat: Tubu recyklujte v kontejneru na kov, víčko patří do kontejneru na plast, krabička do kontejneru na papír.
  • koeficient abrazivity RDA: 45
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue

Jak recyklovat

Tubu recyklujte v kontejneru na kov, víčko patří do kontejneru na plast, krabička do kontejneru na papír.

koeficient abrazivity RDA

45

Materiál balení

Hliníková tuba, víčko z plastu, kartonová krabička.