Weleda Pěsticí tělový olej pro regeneraci s granátovým jablkem (100 ml) - obnovuje pružnost

Weleda Pěsticí tělový olej pro regeneraci s granátovým jablkem (100 ml) – obnovuje pružnost


449 

Weleda Pěsticí tělový olej pro regeneraci s granátovým jablkem (100 ml) – obnovuje pružnost od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Lehký obnovující olej s certifikací kvality NaTrue ocení především zralá pokožka, kterou intenzivně regeneruje a chrání ji před projevy stárnutí. Kombinace oleje z jader granátového jablka, jojobového, sezamového a makadamiového oleje se vmžiku vstřebá a při pravidelném používání zanechá pokožku pružnější, vláčnější a hebkou na dotek. Dokonalý prožitek z láskyplné péče o tělo prohloubí smyslná ženská vůně esenciálních olejů z davany, vanilky a červeného pomeranče. Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, UEBT Certified
  • Jak recyklovat: Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko a aplikátor patří do kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír.
  • Materiál balení: Skleněná lahev, plastový uzávěr a aplikátor. Krabička z kartonu
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, UEBT Certified

Jak recyklovat

Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko a aplikátor patří do kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír.

Materiál balení

Skleněná lahev, plastový uzávěr a aplikátor. Krabička z kartonu

Objem

100 ml