Weleda Měsíčkový masážní olej pro citlivou pokožku (100 ml) - předchází vysoušení kůže

Weleda Měsíčkový masážní olej pro citlivou pokožku (100 ml) – předchází vysoušení kůže


287 

Weleda Měsíčkový masážní olej pro citlivou pokožku (100 ml) – předchází vysoušení kůže od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tento olej zklidní na první přičichnutí i dotek. Pyšní se certifikací kvality NaTrue a je ideální pro jemnou masáž na uvolnění svalů a zjemnění a vyživení i té nejcitlivější pokožky. Výtažky z měsíčku lékařkého a květů heřmánku pomohou pokožce k přirozenému zdraví, vláčnosti a zároveň ji regenerují. Směs slunečnicového a olivového oleje si poradí se suchou a problematickou kůží a zanechá ji hebkou a vyživenou, aniž by ji zatěžovala. Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, UEBT Certified
  • Jak recyklovat: Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast. Krabičku recyklujte v kontejneru na papír.
  • Materiál balení: Skleněná lahev, plastový uzávěr, papírová krabička
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, UEBT Certified

Jak recyklovat

Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast. Krabičku recyklujte v kontejneru na papír.

Materiál balení

Skleněná lahev, plastový uzávěr, papírová krabička

Objem

100 ml