Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou (50 ml) - hydratuje a zjemní

Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou (50 ml) – hydratuje a zjemní


206 

Weleda Mandlový krém na citlivou pokožku rukou (50 ml) – hydratuje a zjemní od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Naše ruce to s námi nemají lehké. Pořád je někam strkáme, celé dny s nimi máváme a mácháme je v čisticích prostředcích. Pro utrápené ruce, především ty citlivé, proto ve Weledě namíchali pečující krém s BIO mandlovým olejem. Ten je chrání před vnějšími vlivy a posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky. Krém se vmžiku vstřebá a packy zanechá vláčné a hedvábně jemné. Máznout se s ním mohou i vegani a jeho kvalitu odráží kromě účinků také respektovaná certifikace NaTrue. Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, UEBT Certified
  • Jak recyklovat: Prázdnou tubu recyklujte v příslušném kontejneru na kov, víčko v tom na plast a krabička patří do kontejneru na papír.
  • Materiál balení: Kovová tuba a víčko z plastu, kartonová krabička.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, UEBT Certified

Jak recyklovat

Prázdnou tubu recyklujte v příslušném kontejneru na kov, víčko v tom na plast a krabička patří do kontejneru na papír.

Materiál balení

Kovová tuba a víčko z plastu, kartonová krabička.

Objem

50 ml