Weleda Levandulový tělový olej pro zklidnění a hydrataci (100 ml) - pro suchou a normální pokožku

Weleda Levandulový tělový olej pro zklidnění a hydrataci (100 ml) – pro suchou a normální pokožku


305 

Weleda Levandulový tělový olej pro zklidnění a hydrataci (100 ml) – pro suchou a normální pokožku od výrobce Weleda máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Okouzlující masážní směs s certifikací kvality NaTrue je umíchaná z jemného oleje ze sladkých mandlí a BIO sezamového oleje. Vmžiku se vstřebá a zanechá pokožku pevnou a hydratovanou. Aromaterapeutický rozměr jí propůjčuje úžasný esenciální olej z levandule, který je symbolem klidu a pohody. Blahodárná vůně odvane stres, do těla i duše pozve harmonii a odpočinek. Weleda svou úžasnou kosmetikou probouzí spojení mezi člověkem a přírodou, které v moderní době tak rychle uhasíná. Produkty s vysokým obsahem BIO ingrediencí a certifikací kvality NaTrue podpoří ozdravné procesy v těle. Čisté složení z ohleduplně získaných surovin nechává pokožku i planetu volně dýchat. Vymazlené produkty Weleda to zkrátka s blahem lidí i planety myslí vážně. Snad i proto si už téměř sto let získávají srdce lidí po celém světě a patří k absolutní špičce přírodní kosmetiky.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, UEBT Certified
  • Jak recyklovat: Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko a aplikátor patří do kontejneru na plast. Krabičku recyklujte v kontejneru na papír.
  • Materiál balení: Skleněná lahev, plastový uzávěr a aplikátor, kartonová krabička
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, UEBT Certified

Jak recyklovat

Lahev recyklujte v kontejneru na sklo, víčko a aplikátor patří do kontejneru na plast. Krabičku recyklujte v kontejneru na papír.

Materiál balení

Skleněná lahev, plastový uzávěr a aplikátor, kartonová krabička

Objem

100 ml