Waft Osvěžovač vzduchu - pelargónie (100 ml) - pro navození pozitivní nálady

Waft Osvěžovač vzduchu – pelargónie (100 ml) – pro navození pozitivní nálady


145 

Waft Osvěžovač vzduchu – pelargónie (100 ml) – pro navození pozitivní nálady od výrobce Waft máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Provoňte svůj domov či kancelář svěží květinovou vůní pelargónie skryté v lahvičce s praktickým rozprašovačem. Její vůně pomáhá zlepšit náladu a pozitivně vás naladí i během dlouhých deštivých či zimních dní. Velmi ceněné jsou i její uvolňující, zklidňující a harmonizační účinky. Je vhodná i pro workoholiky – zklidňuje při stresu a přepracovanosti.  Waft, to jsou osvěžovače vzduchu vyrobené z 98,5 % čistě přírodních složek – z růžové vody a esenciálních olejů. Vůně jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky na aromaterapii a celý proces výroby je výhradně za použití obnovitelných zdrojů energie. Samozřejmostí je netestování na zvířatech a nulový obsah živočišných složek.

Vlastnosti

  • Země původu: Vyrobeno ve Velké Británii.
  • Složení: Aqua (voda), Pelargonium Graveolens Flower Oil (éterický olej pelargónie), Rosa Damascena Flower Oil (květová voda damašská růže), Potassium Sorbate (draselná sůl kyseliny sorbové)
  • Objem: 100 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Vyrobeno ve Velké Británii.

Složení

Aqua (voda), Pelargonium Graveolens Flower Oil (éterický olej pelargónie), Rosa Damascena Flower Oil (květová voda damašská růže), Potassium Sorbate (draselná sůl kyseliny sorbové)

Objem

100 ml