Waft Osvěžovač vzduchu - máta (100 ml) - pro navození pocitu čisté hlavy

Waft Osvěžovač vzduchu – máta (100 ml) – pro navození pocitu čisté hlavy


145 

Waft Osvěžovač vzduchu – máta (100 ml) – pro navození pocitu čisté hlavy od výrobce Waft máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Provoňte svůj domov či kancelář svěží vůní máty skryté v lahvičce s praktickým rozprašovačem. Máta pomáhá osvěžit nejen prostory, ale i vaše smysly a dokáže navodit pocity čisté hlavy. Mimo jiné také stimuluje nervový systém a mozkovou činnost a má má antiseptické účinky. Je zkrátka ideální vůní do kanceláří či zasedacích místností. Určitě ji ale oceníte i doma v obývacím pokoji. Waft, to jsou osvěžovače vzduchu vyrobené z 98,5 % čistě přírodních složek – z růžové vody a esenciálních olejů. Vůně jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky na aromaterapii a celý proces výroby je výhradně za použití obnovitelných zdrojů energie. Samozřejmostí je netestování na zvířatech a nulový obsah živočišných složek.

Vlastnosti

  • Země původu: Vyrobeno ve Velké Británii.
  • Složení: Aqua (voda), Mentha Piperita Oil (éterický olej máta), Rosa Damascena Flower Oil (květová voda damašská růže), Potassium Sorbate (draselná sůl kyseliny sorbové)
  • Objem: 100 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Vyrobeno ve Velké Británii.

Složení

Aqua (voda), Mentha Piperita Oil (éterický olej máta), Rosa Damascena Flower Oil (květová voda damašská růže), Potassium Sorbate (draselná sůl kyseliny sorbové)

Objem

100 ml