Waft Osvěžovač vzduchu - levandule (100 ml) - pro navození klidu a relaxace

Waft Osvěžovač vzduchu – levandule (100 ml) – pro navození klidu a relaxace


145 

Waft Osvěžovač vzduchu – levandule (100 ml) – pro navození klidu a relaxace od výrobce Waft máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Provoňte svůj domov či kancelář uklidňující vůní levandule skryté v lahvičce s praktickým rozprašovačem. Levandule je ceněná a oblíbená především pro své relaxační účinky. Uvolňuje napětí břišní stěny z důvodu trémy, nervozity nebo stresu. Zároveň pomáhá při bolestech hlavy a zklidňuje mysl.  Její účinky ocení i studenti ve svém pokoji či studovně. Waft, to jsou osvěžovače vzduchu vyrobené z 98,5 % čistě přírodních složek – z růžové vody a esenciálních olejů. Vůně jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky na aromaterapii a celý proces výroby je výhradně za použití obnovitelných zdrojů energie. Samozřejmostí je netestování na zvířatech a nulový obsah živočišných složek.

Vlastnosti

  • Země původu: Vyrobeno ve Velké Británii.
  • Složení: Aqua (voda), Lavandula Angustifolia (éterický olej levandule), Rosa Damascena Flower Oil (květová voda damašská růže), Potassium Sorbate (draselná sůl kyseliny sorbové)
  • Objem: 100 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Vyrobeno ve Velké Británii.

Složení

Aqua (voda), Lavandula Angustifolia (éterický olej levandule), Rosa Damascena Flower Oil (květová voda damašská růže), Potassium Sorbate (draselná sůl kyseliny sorbové)

Objem

100 ml