Vilibaldo Ochranná rouška ze 100% bavlny - dámská (1 ks) - s drátkem pro těsnění u nosu

Vilibaldo Ochranná rouška ze 100% bavlny – dámská (1 ks) – s drátkem pro těsnění u nosu


140 

Vilibaldo Ochranná rouška ze 100% bavlny – dámská (1 ks) – s drátkem pro těsnění u nosu od výrobce Vilibaldo máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Rouška ze 100% bavlny, v designu vhodném pro dámy, pohodlně sedí na obličeji a díky všitému drátku zajistí bezpečnější těsnění v oblasti nosu. Je dvouvrstvá a má kapsičku na vyjímatelný filtr pro vyšší ochranu. Díky zavazování na šňůrky se po použití snadno vyváří. Kromě ochrany zdraví zakoupením roušky přispějete Vilibaldu na nákup látek, ze kterých zdarma šijí roušky pro potřebné. DŮLEŽITÉ: Fotografie slouží jako příklad, jak roušky v reálu vypadají a jaký zhruba design můžete dostat. Každá rouška je ale originál, protože k jejich výrobě se kromě nových látek recyklují také textilie z ložního prádla. Každá várka může mít tedy malinko jiné vzory a kombinace. Proto si bohužel není možné vybrat konkrétní design.Rouška vám domů dorazí v rozloženém stavu. Aby vypadala jako na úvodní fotce, je třeba stáhnout šňůrky. Zakladatelkou značky Vilibaldo je vystudovaná chemička a maminka Kateřina Vtípilová, která chce pro svého synka zkrátka to nejlepší. Z laborek moc dobře věděla, jak některé chemikálie v kosmetice, potravinách i hygienických potřebách mohou napáchat neplechu a proto se rozhodla pro změnu. Všechno to začalo šitím plenek, přehouplo se k pratelným odličovacím tampónkům a posunulo se dokonce k nosící módě pro maminky. Všechny produkty jsou ručně šité za použití kvalitních látek z českých pletáren a certifikovaných látek ze zahraničí.

Vlastnosti

  • Co s ní, až doslouží: Až rouškové období pomine, což bude doufejme brzy, uchovejte ji, vyvařte a někomu darujte, nebo vyhoďte do směsného odpadu.
  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Rozměry: 22 x 15 cm
  • Další parametry máme zde.
Co s ní, až doslouží

Až rouškové období pomine, což bude doufejme brzy, uchovejte ji, vyvařte a někomu darujte, nebo vyhoďte do směsného odpadu.

Podíl přírodních surovin

100 %

Rozměry

22 x 15 cm

Velikost

univerzální