Vegetology Vitamin B12 pod jazyk

Vegetology Vitamin B12 pod jazyk, 100 µg (60 tablet) – pro rychlý účinek


300 

Vegetology Vitamin B12 pod jazyk, 100 µg (60 tablet) – pro rychlý účinek od výrobce Vegetology má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tablety pod jazyk se střední intenzitou vitaminu B12 (100 µg) byly ve Vegetology vyvinuty tak, aby jejich účinek nastoupil co nejrychleji – když je necháte volně rozpustit pod jazykem, vitamín B12 je dodán přímo do krevního oběhu a může tak začít účinkovat ihned. Rychle doplní energii a sníží únavu a vyčerpání. Vitamín B12 také přispívá mnoha zásadním procesům v těle jako je správná funkce nervové soustavy, tvorba červených krvinek a správné fungování imunity. Pravidelné doplňování vitaminu B12 je pro vegany zásadní, neboť se v rostlinné stravě přirozeně nevyskytuje. Dostatečný přísun by si však měli hlídat i nevegani, neboť množství B12 se dnes snižuje i v potravinách živočišného původu. Obal výrobku je vyrobený z bioplastu z cukrové třtiny, který je zcela recyklovatelný. Britská značka doplňků stravy Vegetology je sympatická každým coulem. Dýchá pro blaho a spokojenost lidí. Vystihuje ji zvídavost a receptury založené na dlouhodobém vědeckém bádání. 100% rostlinné doplňky stravy s certifikací Vegan Society jsou přitom vyvinuté na míru modernímu člověku, který ve svém rušném životě často upozaďuje své zdraví a nestíhá sledovat příjem všech potřebných vitaminů a živin. Všechny přípravky jsou vhodné pro vegany, na své si přijdou také děti, senioři a těhotné a kojící ženy. Aby pomohli k plnému zdraví také přírodě, balí ve Vegetology do recyklovatelných bioplastových dóz z cukrové třtiny.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Dextróza, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, vitamin B12 (methylkobalamin, adenosylkobalamin, kyanokobalamin)
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Dextróza, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, vitamin B12 (methylkobalamin, adenosylkobalamin, kyanokobalamin)