Urtekram Zubní pasta s mátou Sensitive BIO (75 ml) - se silnou mátovou příchutí

Urtekram Zubní pasta s mátou Sensitive BIO (75 ml) – se silnou mátovou příchutí


115 

Urtekram Zubní pasta s mátou Sensitive BIO (75 ml) – se silnou mátovou příchutí od výrobce Urtekram máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato zubní pasta od Urtekramu vás překvapí nejen silnou mátovou chutí, ale také jemnou péčí vhodnou i pro velmi citlivé zuby. Díky svému složení obnovuje správnou mikrobiologickou rovnováhu dutiny ústní, pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku, kamene a tím pádem i zánětu dásní. Navíc báječně osvěžuje dech! Zubní pasty Urtekam čistí dokonale přírodně. Hlavní složkou je prášková křída ze dna moře stará milióny let – díky ní má tato zubní pasta jemnou přírodní našedlou barvu. Také obsahuje spoustu aloe vera, která chrání dásně a pečuje o ně. A jako bonus i myrhu, která jemně desinfikuje. Firma Urtekram byla založena v Dánsku už v roce 1972, kdy bio bylo ještě v plenkách i ve světě. Dnes se jedná o největšího výrobce a prodejce bio produktů ve Skandinávii. Všechny jejich produkty jsou 100% z přírodních surovin, mají přísnou certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá kvalitu surovin, jejich původ a čistotu – a pro vás je garancí té nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou certifikované jako BIO, neobsahují žádné potenciálně problematické látky jako jsou parabeny, syntetická barviva či silikon. Také neobsahují živočišné suroviny a nejsou testované na zvířatech. 

Vlastnosti

  • Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, HCS, Vegan Society
  • Jak recyklovat: Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.
  • koeficient abrazivity RDA: 45
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

ECOCERT cosmos organic, HCS, Vegan Society

Jak recyklovat

Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.

koeficient abrazivity RDA

45

Materiál balení

HDPE polymer z 50 % z cukrové třtiny