Urtekram Zubní pasta s eukalyptem BIO (75 ml) - bez fluoru

Urtekram Zubní pasta s eukalyptem BIO (75 ml) – bez fluoru


115 

Urtekram Zubní pasta s eukalyptem BIO (75 ml) – bez fluoru od výrobce Urtekram máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato jemná zubní pasta od Urtekramu má intenzivní a osvěžující chuť eukalyptu. Čistí dokonale přírodně díky práškové křídě z mořského dna. Také obsahuje spoustu aloe vera, která chrání dásně a pečuje o ně. A jako bonus i myrhu, která jemně desinfikuje. Firma Urtekram byla založena v Dánsku už v roce 1972, kdy bio bylo ještě v plenkách i ve světě. Dnes se jedná o největšího výrobce a prodejce bio produktů ve Skandinávii. Všechny jejich produkty jsou 100% z přírodních surovin, mají přísnou certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá kvalitu surovin, jejich původ a čistotu – a pro vás je garancí té nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou certifikované jako BIO, neobsahují žádné potenciálně problematické látky jako jsou parabeny, syntetická barviva či silikon. Také neobsahují živočišné suroviny a nejsou testované na zvířatech. 

Vlastnosti

  • Certifikáty: ECOCERT cosmos organic, HCS, Vegan Society
  • Jak recyklovat: Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.
  • koeficient abrazivity RDA: 45
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

ECOCERT cosmos organic, HCS, Vegan Society

Jak recyklovat

Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.

koeficient abrazivity RDA

45

Materiál balení

HDPE polymer z 50 % z cukrové třtiny