Urtekram Něžný tělový olej pro miminka BIO (100 ml) - pez parfemace pro maximální jemnost

Urtekram Něžný tělový olej pro miminka BIO (100 ml) – pez parfemace pro maximální jemnost


359 

Urtekram Něžný tělový olej pro miminka BIO (100 ml) – pez parfemace pro maximální jemnost od výrobce Urtekram máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Některé věci by neměly být komplikované. Proto se tento tělový olejíček od Urtekramu sestává ze tří čistých přírodních olejů, které budou pokožku vašeho děťátka chránit a pečovat o ni. Olejíček je skvělý pro masáže miminka i těhotného bříška, jako přísada do koupele i proti opruzeninám. Firma Urtekram byla založena v Dánsku už v roce 1972, kdy bio bylo ještě v plenkách i ve světě. Dnes se jedná o největšího výrobce a prodejce bio produktů ve Skandinávii. Všechny jejich produkty jsou 100% z přírodních surovin, mají přísnou certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá kvalitu surovin, jejich původ a čistotu – a pro vás je garancí té nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou certifikované jako BIO, neobsahují žádné potenciálně problematické látky jako jsou parabeny, syntetická barviva či silikon. Také neobsahují živočišné suroviny a nejsou testované na zvířatech. 

Vlastnosti

Podíl BIO surovin z celkového objemu

99 %

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Dánsko

Složení

Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis)*, jojobový olej (Simmondsia chinensis)*, olej z brukvových semínek (Brassica oleracea italica)*, tocopherol (vitamín E). (* = z ekologického zemědělství, ** = vyrobeno z bio surovin, ^ = přirozená součást éterických olejů)