TIO Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (ultra soft) (2 ks) - ledovcově modrá

TIO Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (ultra soft) (2 ks) – ledovcově modrá


209 

TIO Náhradní hlavice k zubnímu kartáčku (ultra soft) (2 ks) – ledovcově modrá od výrobce TIO máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


TIO přináší koncept výměnných hlavic svých zubních kartáčků pro redukci plastového odpadu. Jakmile se vám začnou štětinky třepit, stačí si dokoupit toto náhradní balení o 2 kusech a můžete vesele pokračovat v čištění dalších 4-6 měsíců. S TIO vám přinášíme první ne-bambusové zubní kartáčky na českém trhu, které jsou vyrobeny téměř výhradně z rostlin, z obnovitelných zdrojů a to včetně svých štětinek. Kartáček ultrasoft má nejměkčí štětinky ze všech ekologických zubních kartáčků a zároveň jejich nejvyšší počet – 5.460. To je stejný počet jako u prémiových švýcarských značek běžných kartáčků. Tahle německá značka nás zaujala okamžitě. Představuje zcela nový pohled na tak běžnou a každodenní věc, jako je zubní kartáček. Kombinuje průlomové prvky udržitelnosti, designu a péče o zuby. Zaručí vám optimální péči o ústní dutinu i skvělý pocit z toho, že nepodporujete tvorbu hromady nerozložitelného odpadu. Jde totiž o mnohem víc než o prostý kartáček. Jde o ideu, že znečištění není nutné. Že i tak běžná věc může v důsledku znamenat ohromný rozdíl. 

Vlastnosti

  • Co s ním, až doslouží: Až se štětinky roztřepí, sundejte hlavici a hoďte ji do směsného odpadu. Kartáček sice není kompostovatelný, ale na skládce se rozkládá rychleji než běžný plast.
  • Kusy: 2 ks
  • Materiál: rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací
  • Další parametry máme zde.
Co s ním, až doslouží

Až se štětinky roztřepí, sundejte hlavici a hoďte ji do směsného odpadu. Kartáček sice není kompostovatelný, ale na skládce se rozkládá rychleji než běžný plast.

Kusy

2 ks

Materiál

rukojeť: bio polyethylen z cukrové třtiny, hlava: dřevěná vlákna s FSC certifikací

Materiál obalu

cestovní víčko: bio polyethylen z cukrové třtiny