The Humble Dentální párátka s aktivním uhlím (50 ks) - svěží máta - z kukuřičného škrobu

The Humble Dentální párátka s aktivním uhlím (50 ks) – svěží máta – z kukuřičného škrobu


79 

The Humble Dentální párátka s aktivním uhlím (50 ks) – svěží máta – z kukuřičného škrobu od výrobce The Humble máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Díky pevnému dvojitému vláknu a šikovnému tvaru párátka snadno odstraníte zbytky potravy i z těch nejnedostupnějších mezizubních prostorů. Párátka v The Humble vyrobili pod přísným dohledem zubařů, z velké části z kukuřičného škrobu a vlákna pak z kvalitního nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Párátka nebyla testována na zvířatech, jsou vhodná pro vegany a všechny, kdo touží po spokojených dásních a čistém dechu. V The Humble všechny své mezizubní kartáčky, čističe jazyka i dentální nitě vyrábí s úctou ke zdraví člověka i přírody. Produkty prochází přísnou kontrolou zubních lékařů a vznikají z rostlinných a rozložitelných materiálů. Mise této značky je totiž vymýtit z tohoto světa plasty. Hlavními aktéry jsou FSC certifikovaný bambus a kukuřičný škrob. Štětinky kartáčků a vlákna zubních nití pak vyrábí z nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Výrobky jsou vhodné pro vegany a část výtěžku z každého produktu putuje na dobročinné projekty.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Cruelty-free PETA, Vegan Society
  • Co s ním, až doslouží: Použité párátko patří do směsného odpadu. Krabičku zrecyklujte v kontejneru na papír, výstelku můžete hodit na kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad.
  • Materiál: Nylon-6 bez BPA
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Cruelty-free PETA, Vegan Society

Co s ním, až doslouží

Použité párátko patří do směsného odpadu. Krabičku zrecyklujte v kontejneru na papír, výstelku můžete hodit na kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad.

Materiál

Nylon-6 bez BPA

Materiál balení

Recyklovatelná papírová krabička