The Greatest Candle Vonná svíčka v černém skle (170 g) - jablko

The Greatest Candle Vonná svíčka v černém skle (170 g) – jablko


379 

The Greatest Candle Vonná svíčka v černém skle (170 g) – jablko od výrobce The Greatest Candle in the World máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


S přírodní svíčkou v matném černém skle od The Greatest Candle bude hračka vytvořit krásnou a romantickou atmosféru. Vydrží vám hořet cca 50 hodin. Sladká, svěží a pikantní vůně jablek a skořice. Ideální pro zpestření jarních a letních dní. Voní naprosto fantasticky. Zatím jsme nenarazili na příjemnější a kvalitnější vůně než u The Greatest Candle. Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Vlastnosti

Doba hoření

50 hodin

Hmotnost vosku

170 g

Rozměry

8.5 x 8.5 x 10 cm

Složení

Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně