Sunny Fruit Mango sušené na slunci BIO - 20 g - exotická pochoutkaSunny Fruit Mango sušené na slunci BIO - 100 g - exotická pochoutka

Sunny Fruit Mango sušené na slunci BIO – 20 g – exotická pochoutka


49 

Sunny Fruit Mango sušené na slunci BIO – 20 g – exotická pochoutka od výrobce Sunny Fruit má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Věřte nám, že o tuhle lahodnou exotickou pochoutku se nebudete chtít dělit. V sáčku najdete jen vyzrálé plody v BIO kvalitě, ve kterých není ani ždibec přidaného cukru, konzervantů, siřičitanů, pesticidů nebo barviv. Pěstují se ekologicky a suší na sluníčku u Egejského moře v úrodném tureckém Izmiru a díky této šetrné metodě si uchovávají širokou škálu živin a vitamínů. Za svojí měkkost vděčí jemné pasterizaci. Jsou bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů, draslíku, vápníku, železa a hořčíku a pomáhají posílit vaši imunitu, podporují zdravé trávení a nervový systém. Mango přijde vhod jako rychlá snídaně, svačina do školy, snack na túru, nebo jako surovina ke zpestření receptů studené i teplé kuchyně.  Britští Sunny Fruit na stůl přinášejí eticky vyráběné BIO pochutiny ze sušeného ovoce. To rostlo ve slunném Turecku, kde na slunci pobylo i při sušení. Nikde nenajdete ani trochu přidaného cukru, protože ovoce sklízí až když je zralé a slaďoučké. Vše je bez konzervantů, siřičitanů i dalších neřádů. Prostě k nakousnutí a připravené zahnat mlsnou doma i na cestách.

Vlastnosti produktu

Složení

BIO sušené mango* (100%)
*z ekologického zemědělství

hmotnost

20 g