Sonett Dezinfekční prostředek na ruce BIO (1 l) - II. jakostSonett Dezinfekční prostředek na ruce BIO - 300 ml

Sonett Dezinfekční prostředek na ruce BIO (1 l) – II. jakost


465 

Sonett Dezinfekční prostředek na ruce BIO (1 l) – II. jakost od výrobce Sonett má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sleva za špinavou etiketu. Tento prostředek se v balíčku umazal od prasklého spolucestujícího přípravku. I když parádu už na pohled neudělá, je připraven splnit své poslání 100% přírodní dezinfekce na ruce od Sonettu je velmi šetrná k vaší pokožce. Malý obsah rostlinného glycerinu v BIO kvalitě zachová vaši pokožku hebkou a chrání ji před vysušením. Je účinná proti bakteriím (jako je salmonela nebo E.coli), plísním, zapouzdřeným virům včetně chřipky a norovirů. Příjemně voní díky obsahu BIO éterického oleje z bergamotu.

Vlastnosti produktu

  • Složení: rostlinný alkohol (ethanol) (70 %), rostlinný glycerin (< 1 %), esenciální olej z bergamotu (obsahuje limonene a linalool) (< 1 %), citronan draselný (< 1 %), voda (do 100 %)
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

rostlinný alkohol (ethanol) (70 %), rostlinný glycerin (< 1 %), esenciální olej z bergamotu (obsahuje limonene a linalool) (< 1 %), citronan draselný (< 1 %), voda (do 100 %)