Royal Green Vitamín C komplex BIO (60 kapslí) - se 3 druhy hub

Royal Green Vitamin C komplex BIO (60 kapslí) – se 3 druhy hub, včetně reishi


649 

Royal Green Vitamin C komplex BIO (60 kapslí) – se 3 druhy hub, včetně reishi od výrobce Royal Green máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Vitamín C komplex vytvořili odborníci v Royal Green ze 100% přírodního vitamínu C z plodů amla. Společně s ním v tomto doplňku stravy najdete také účinnou kombinaci výtažků z hub shiitake, maitake a reishi. Vitamín C společně s reishi přispívá správnému fungování imunitního systému. Vitamín C pak dále pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá snížení únavy. Kromě toho napomáhá správnému fungování nervového systému a k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, krevních buněk a kůže. Dobří lidé schovaní za značkou Royal Green šíří myšlenku, že za skutečně zdravým životem a jeho plným prožitím se můžeme vydat pouze cestou přírody. K výrobě geniálně promyšlených doplňků stravy a směsí čajů proto používají pouze 100% přírodní ingredience, pokud možno v BIO kvalitě. Právě takové suroviny jim umožňují pomáhat lidem k pevnějšímu zdraví a zároveň pečovat o blaho planety.

Vlastnosti

  • Certifikáty: certifikováno BIO
  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.
  • Dávkování: 1 tableta denně, nejlépe při jídle.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

certifikováno BIO

Co s obaly

Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.

Dávkování

1 tableta denně, nejlépe při jídle.

Materiál balení

Plastová dóza a víčko, krabička z FSC certifikovaného kartonu, přelepená lepenkou z biodegradabilního papíru.