Royal Green Omega-3 olej z mořských řas (60 kapslí) - skvělý zdroj omega-3

Royal Green Omega-3 olej z mořských řas (60 kapslí) – skvělý zdroj omega-3


999 

Royal Green Omega-3 olej z mořských řas (60 kapslí) – skvělý zdroj omega-3 od výrobce Royal Green máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Kapsle od Royal Green jsou 100% rostlinné a každá z nich obsahuje 200 mg mastné kyseliny DHA získané z mořských řas, které jsou nejbohatším zdrojem DHA v rostlinné říši. DHA přispívá ke správnému stavu zraku a činnosti mozku, u těhotných a kojících žen pak pomáhá správnému vývoji očí a mozku miminka v bříšku a kojených mrňousků. Olej je vyráběný šetrnými technologiemi a vhodný je jak pro dospělé, těhotné a kojící, tak i pro seniory a samozřejmě i pro vegany. Dobří lidé schovaní za značkou Royal Green šíří myšlenku, že za skutečně zdravým životem a jeho plným prožitím se můžeme vydat pouze cestou přírody. K výrobě geniálně promyšlených doplňků stravy a směsí čajů proto používají pouze 100% přírodní ingredience, pokud možno v BIO kvalitě. Právě takové suroviny jim umožňují pomáhat lidem k pevnějšímu zdraví a zároveň pečovat o blaho planety.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.
  • Dávkování: 1 kapsle denně spolu s jídlem
  • Materiál balení: Plastová dóza a víčko, krabička z FSC certifikovaného kartonu, přelepená lepenkou z biodegradabilního papíru.
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.

Dávkování

1 kapsle denně spolu s jídlem

Materiál balení

Plastová dóza a víčko, krabička z FSC certifikovaného kartonu, přelepená lepenkou z biodegradabilního papíru.

Obsah balení

60 kapslí