Royal Green Imunita a energie BIO (60 kapslí) - s echinaceou a 5 druhy hub

Royal Green Imunita a energie BIO (60 kapslí) – s echinaceou a 5 druhy hub


749 

Royal Green Imunita a energie BIO (60 kapslí) – s echinaceou a 5 druhy hub od výrobce Royal Green máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Kapsle Imunita a energie v sobě důmyslně kombinují echinaceu, ženšen pravý a hned pět druhů hub, včetně reishi a shiitake. Všechny tyto ingredience jsou přitom získané z šetrného ekologického zemědělství. Echinacea, neboli třapatka nachová, posiluje přirozenou obranyschopnost organizmu a ženšen pravý zlepšuje fyzický výkon. Dobří lidé schovaní za značkou Royal Green šíří myšlenku, že za skutečně zdravým životem a jeho plným prožitím se můžeme vydat pouze cestou přírody. K výrobě geniálně promyšlených doplňků stravy a směsí čajů proto používají pouze 100% přírodní ingredience, pokud možno v BIO kvalitě. Právě takové suroviny jim umožňují pomáhat lidem k pevnějšímu zdraví a zároveň pečovat o blaho planety.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Certifikováno BIO
  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.
  • Dávkování: 1-2 kapsle denně spolu s jídlem
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Certifikováno BIO

Co s obaly

Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.

Dávkování

1-2 kapsle denně spolu s jídlem

Materiál balení

plastová dóza a víčko, krabička z FSC certifikovaného kartonu, přelepená lepenkou z biodegradabilního papíru