Royal Green Camu Camu BIO (60 kapslí) - 100% čisté camu camu z amazonie

Royal Green Camu Camu BIO (60 kapslí) – 100% čisté camu camu z amazonie


509 

Royal Green Camu Camu BIO (60 kapslí) – 100% čisté camu camu z amazonie od výrobce Royal Green máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Camu Camu od Royal Green je širokospektrální přípravek, který kromě vitamínu C obsahuje stovky dalších prospěšných živin, jako jsou bioflavonoidy či enzymy. V každé kapsli najdete 60 mg zcela přírodního vitamínu C z ovoce camu camu z divokého sběru v Amazonii. Syntetické složky, barviva či plnidla v ní budete hledat marně. A proč je vitamín C pro tělo důležitý? Přispívá ke správému fungování imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá snížit únavu. Dobří lidé schovaní za značkou Royal Green šíří myšlenku, že za skutečně zdravým životem a jeho plným prožitím se můžeme vydat pouze cestou přírody. K výrobě geniálně promyšlených doplňků stravy a směsí čajů proto používají pouze 100% přírodní ingredience, pokud možno v BIO kvalitě. Právě takové suroviny jim umožňují pomáhat lidem k pevnějšímu zdraví a zároveň pečovat o blaho planety.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Certifikováno BIO
  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.
  • Dávkování: 1 kapsle denně, pokud možno při jídle
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Certifikováno BIO

Co s obaly

Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.

Dávkování

1 kapsle denně, pokud možno při jídle

Materiál balení

Plastová dóza a víčko, krabička z FSC certifikovaného kartonu, přelepená lepenkou z biodegradabilního papíru.