Royal Green Ashwagandha BIO (60 kapslí) - pomáhá zvládat dočasný stres

Royal Green Ashwagandha BIO (60 kapslí) – pomáhá zvládat dočasný stres


509 

Royal Green Ashwagandha BIO (60 kapslí) – pomáhá zvládat dočasný stres od výrobce Royal Green máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Rostlinu Ashwagandhu, po tísiciletí využívanou v ajurvédském léčitelství, získávají v Royal Green z šetrného zemědělství v Indii. Ashwagandha přispívá ke zvládnutí dočasného stresu, ke správnému fungování srdce a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pro optimální účinek využívají Royal Green k výrobě kapslí celé spektrum živin z rostliny a koncentrace Ashwagandhy je v produktu vysoká (5:1).    Dobří lidé schovaní za značkou Royal Green šíří myšlenku, že za skutečně zdravým životem a jeho plným prožitím se můžeme vydat pouze cestou přírody. K výrobě geniálně promyšlených doplňků stravy a směsí čajů proto používají pouze 100% přírodní ingredience, pokud možno v BIO kvalitě. Právě takové suroviny jim umožňují pomáhat lidem k pevnějšímu zdraví a zároveň pečovat o blaho planety.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Certifikováno BIO
  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.
  • Dávkování: 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Certifikováno BIO

Co s obaly

Pokud prázdnou dózu nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na plast. Krabička patří do kontejneru na papír. Lepenku můžete hodit na kompost nebo do bioodpadu.

Dávkování

1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem

Materiál balení

plastová dóza a víčko, krabička z FSC certifikovaného kartonu, přelepená lepenkou z biodegradabilního papíru