Purity Vision Růžový krém omlazující BIO (40 ml) - pro mladistvý vzhled

Purity Vision Růžový krém omlazující BIO (40 ml) – pro mladistvý vzhled


399 

Purity Vision Růžový krém omlazující BIO (40 ml) – pro mladistvý vzhled od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Přibývající léta a starosti se nám neúprosně odráží ve tváři. Hedvábně jemný růžový krém v BIO kvalitě čas sice nezastaví, ale dodá unavené pleti potřebnou hydrataci a navrátí jí jas. Skvěle poslouží jako denní nebo výživný noční krém, a zamilujete si ho i jako podkladovou bázi pod make-up. Kombinací opunciového oleje a koenzymu Q10 bojuje proti vráskám a má silné omlazující a liftingové účinky. Symfonii darů přírody podrhuje macerát poupátek růže damašské, vanilky a tonky v bambuckém másle a dohromady tvoří jemnou květinovou vůni. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Jak recyklovat?: Skleněnou dózu a karton zrecyklujte, špachtličku zkompostujte. Bambusové víčko obsahuje plastový závit, patří proto do směsi.
  • Materiál obalu: Skleněná dóza s bambusovým víčkem (vnitřek plastový) v krabičce z recyklovaného kartonu.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA

Jak recyklovat?

Skleněnou dózu a karton zrecyklujte, špachtličku zkompostujte. Bambusové víčko obsahuje plastový závit, patří proto do směsi.

Materiál obalu

Skleněná dóza s bambusovým víčkem (vnitřek plastový) v krabičce z recyklovaného kartonu.

Objem

40 ml