Organyc Silné vložky s křidélky Super (10 ks) - AKCE - sleva za poškozené balení

Organyc Silné vložky s křidélky Super (10 ks) – AKCE – sleva za poškozené balení


113 

Organyc Silné vložky s křidélky Super (10 ks) – AKCE – sleva za poškozené balení od výrobce Organyc máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sleva za poškozenou papírovou krabičku. Produkt samotný je v pořádku. Extra silné vložky s křidélky Organyc Super jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace – jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce! Extra silné vložky Super jsou vhodné velmi silné krvácení či pro období po porodu (označení: 5 kapiček). Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu. Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Vlastnosti

  • Materiál: Biobavlna a bio kukuřičný škrob
  • Vhodné pro: velmi silné krvácení či po porodu (označení: 5 kapiček)
  • Materiál balení: krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem
  • Další parametry máme zde.
Materiál

Biobavlna a bio kukuřičný škrob

Vhodné pro

velmi silné krvácení či po porodu (označení: 5 kapiček)

Materiál balení

krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem

Kusy

10