Organyc Gel pro intimní hygienu BIO (250 ml) - s výtažkem z heřmánku a měsíčku

Organyc Gel pro intimní hygienu BIO (250 ml) – s výtažkem z heřmánku a měsíčku


215 

Organyc Gel pro intimní hygienu BIO (250 ml) – s výtažkem z heřmánku a měsíčku od výrobce Organyc máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Dámský přírodní intimní gel Organyc obsahuje aktivní látky v BIO kvalitě – zklidňující výtažek z květů heřmánku pravého a chrpy, protizánětlivý výtažek z květů měsíčku lékařského, šťávu z aloe vera s hydratačními účinky, která zároveň mírní a zklidňuje pálení a svědění. Díky obsahu oleje z římského heřmánku udržuje přirozené pH a zdravou bakteriální rovnováhu. Neobsahuje potenciálně škodlivé látky a je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Vlastnosti

  • Hodnota pH: 5 – 5,5
  • Země původu: Itálie
  • Materiál balení: krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; lahvička s gelem polyethylen
  • Další parametry máme zde.
Hodnota pH

5 – 5,5

Země původu

Itálie

Materiál balení

krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; lahvička s gelem polyethylen

Složení

Voda, coco-glucoside, sodium coco-sulfát, glyceryl oleate, glycerín, BIO extrakt z květů heřmánku pravého (Chamomilla recutita matricaria), BIO extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula officinalis), BIO šťáva z listů Aloe (Aloe vera), BIO extrakt z květů chrpy (Centaurea cyanus), olej z rmence sličného neboli římského heřmánku (Anthemis nobilis), limonen, benzyl alkohol, benzoát sodný, potassium sorbate, kyselina citrónová, sůl.