Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks) - II.jakost

Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks) – II.jakost


103 

Organyc Denní vložky s křidélky Moderate (10 ks) – II.jakost od výrobce Organyc máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Sleva za lehce potrhanou papírovou krabičku (viz foto v galerii) – v balíčku nejspíš proběhl boj a několik krabiček s vložkami skončilo potrhaných. Kdo by to od nich čekal, když působí tak jemným dojmem Dámské vložky s křidélky Organyc Moderate pro denní nošení jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou ultra tenké, ale dokonale spolehlivé. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace – jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce! Vložky Moderate jsou vhodné pro denní nošení a pro střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky). Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu. Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie.

Vlastnosti

  • Materiál: Biobavlna a bio kukuřičný škrob
  • Země původu: Itálie
  • Vhodné pro: střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky)
  • Další parametry máme zde.
Materiál

Biobavlna a bio kukuřičný škrob

Země původu

Itálie

Vhodné pro

střední až silné krvácení (označení: 3 kapičky)

Materiál balení

krabička z recyklovaného papíru potištěná sójovým inkoustem; sáček na vložky z kukuřičného škrobu; papírová lepící páska na vložce s ekologickým lepidlem; vložky jsou baleny jednotlivě