Nobilis Tilia Třezalkový olej (100 ml) - zklidňuje pokožku i mysl

Nobilis Tilia Třezalkový olej (100 ml) – se zklidňujícími účinky na pokožku


325 

Nobilis Tilia Třezalkový olej (100 ml) – se zklidňujícími účinky na pokožku od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Třezalka zklidňuje, uvolňuje, zastavuje mysl a tím léčí. Třezalkový extrakt v olivovém oleji spojuje vliv bylinky na fyzické tělo s účinky na duši. Potřebujete se uklidnit, spočinout, uvolnit svaly? Třezalka vám pomůže. Nepoužívat při slunění! Používá se také jako masážní podpůrný prostředek při snížené vitalitě pokožky. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Země původu: Plněno v ČR. Zemi původu výrobce neuvádí.
  • Složení: Hypericum Perforatum Flower Extract (extrakt z třezalky tečkované), Olea Europaea Fruit Oil (LZS) (olivový rostlinný olej)
  • Objem: 100 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Plněno v ČR. Zemi původu výrobce neuvádí.

Složení

Hypericum Perforatum Flower Extract (extrakt z třezalky tečkované), Olea Europaea Fruit Oil (LZS) (olivový rostlinný olej)

Objem

100 ml