Nobilis Tilia Tamanu olej (20 ml) - čaroděj

Nobilis Tilia Tamanu olej (20 ml) – čaroděj, co umí léčit


209 

Nobilis Tilia Tamanu olej (20 ml) – čaroděj, co umí léčit od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tamanu olej ze semen stromů z jižních moří je olej ošetřující. Poradí si s velmi poraněnou kůží, podpoří ji v hojení, hydratuje a do hloubky vyživí. Speciální olej se speciální vůní a zelenou barvou. Poradí si i s plísněmi. Používá se především lokálně, pro klasickou masáž se příliš nehodí (může být však ve směsi vícero olejů). S oblibou se používá do balzámů, gelů a krémů, které zklidňují a uvolňují namožené svaly a klouby. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika
  • Země původu: Země původu Madagaskar. Plněno v ČR.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika

Země původu

Země původu Madagaskar. Plněno v ČR.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.

Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.