Nobilis Tilia Ricinový olej (100 ml) - dokonalá univerzální péče

Nobilis Tilia Ricinový olej (100 ml) – dokonalá univerzální péče


209 

Nobilis Tilia Ricinový olej (100 ml) – dokonalá univerzální péče od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ricinový olej od Nobilis Tilia je nepostradatelný společník v péči o suchou, citlivou nebo poškozenou pokožku. Dokonale ji promastí, hydratuje a zároveň redukuje tvorbu vrásek a pigmentových skvrn. Jeho použití je skutečně univerzální. Díky svým unikátním regeneračním schopnostem podporuje a urychluje hojení jizev. Příznivě působí také na spáleniny od sluníčka, pooperační jizvy, akné a jiné novotvary na pokožce celého těla. Můžete jej použít i na rty, kdy pár kapek oleje báječně nahradí balzám a rty krásně hydratuje. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.
  • Certifikáty: CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.

Certifikáty

CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika

Druh oleje

jednodruhový