Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková (200 ml) - II.jakost - vhodná pro mastnou a smíšenou pleť

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková (200 ml) – II.jakost – vhodná pro mastnou a smíšenou pleť


88 

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková (200 ml) – II.jakost – vhodná pro mastnou a smíšenou pleť od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sleva za blížící se expiraci. 16. 11. 2022 Pokud o svou pleť pečujete se železnou pravidelností a mateřídouška lahodí vašim čichovým buňkám, neváhejte zachránit tuto pleťovou vodu před skončením záruky Mateřídoušková pleťová voda od Nobilis Tilia je vhodná na běžné omývání a čištění mastné a smíšené pleti, včetně pleti s akné. Obsažené éterické oleje se tradičně užívají k odvádění toxických látek z pokožky. Je vhodná k použití i na zklidňující obklady spánků a hlavy. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika
  • Podíl přírodních surovin po odečtení vody: minimálně 85 %
  • Země původu: Česká republika
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika

Podíl přírodních surovin po odečtení vody

minimálně 85 %

Země původu

Česká republika

Složení

Aqua (demineralizovaná voda), Glycerin (hydratační látka), Panthenol (D-Panthenol, hydratační složka), Thymus Serpillum Oil (éterický olej mateřídouškový), Sodium Benzoate (benzoan sodný, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky), Potassium Sorbate (sorban draselný, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky), Lactic Acid (kyselina mléčná, regulátor pH), Linalool*, Limonene*. * – z přírodních éterických olejů