Nobilis Tilia Oční gel Euphrasia (30 ml) - s extraktem zeleného čaje

Nobilis Tilia Oční gel Euphrasia (30 ml) – s extraktem zeleného čaje


165 

Nobilis Tilia Oční gel Euphrasia (30 ml) – s extraktem zeleného čaje od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Světlíkový oční gel s extraktem ze zeleného čaje od Nobilis Tilia má zchlazující a zklidňující účinky na unavené a podrážděné oči. Světlík lékařský je tradiční účinná bylina s antimikrobiálními, protizánětlivými a svíravými účinky, která výrazně tlumí oční záněty – zánět očních spojivek, slzného váčku či víček. Je účinný při světloplachosti a odstraňuje únavu očí. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Naprostá většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Země původu: Česká republika
  • Složení: Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Triethanolamine, Carbomer, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Powder, Silica, Boric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide.
  • Objem: 30 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Česká republika

Složení

Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Triethanolamine, Carbomer, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Powder, Silica, Boric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide.

Objem

30 ml