Nobilis Tilia Masážní olej na prsa BIO (20 ml) - úleva při potížích s kojením

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa BIO (20 ml) – úleva při potížích s kojením


165 

Nobilis Tilia Masážní olej na prsa BIO (20 ml) – úleva při potížích s kojením od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tento masážní olej potěší všechny novopečené maminky, které trápí potíže při kojení. Směs olejů zmírní pocity tlaku, těžkosti a únavy v prsou při problémech s retencí mléka i dalších obtížích provázejících kojení. Receptura se speciální směsí éterických olejů zklidní pokožku ňader a pravidelná masáž pomůže uvolnit zatvrdliny. Nevtíravá vůně levandule, heřmánku a tea tree uklidní mysl, a to jak maminky, tak malého drobečka. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Jak recyklovat: Lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla a gumy, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Materiál balení: Skleněná nádoba s aplikátorem a s víčkem z plastu.
  • Objem: 20 ml
  • Další parametry máme zde.
Jak recyklovat

Lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla a gumy, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Materiál balení

Skleněná nádoba s aplikátorem a s víčkem z plastu.

Objem

20 ml

Původ vůně

přírodní