Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura (50 ml) - doplněk stravy

Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura (50 ml) – doplněk stravy


175 

Nobilis Tilia Lichořeřišnicová tinktura (50 ml) – doplněk stravy od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Pod víčko této lahvičky ukryli v Nobilis Tilia extrakt ze semen lichořeřišnice. Tinktura je čistě přírodní, nenajdete v ní žádné synteticky upravené látky ani konzervanty. Pro lepší chuť si kapky můžete jednoduše smíchat s čajem nebo vodou a vypít rozředěné. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Materiál balení: Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.
  • Objem: 50 ml
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Materiál balení

Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.

Objem

50 ml

Podíl přírodních surovin

100 %