Nobilis Tilia Jinanová tinktura (50 ml) - podporuje duševní rovnováhu

Nobilis Tilia Jinanová tinktura (50 ml) – podporuje duševní rovnováhu


175 

Nobilis Tilia Jinanová tinktura (50 ml) – podporuje duševní rovnováhu od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato tinktura obsahuje jinan dvoulaločný, jehož blahodárný vliv na lidský mozek je prověřený generacemi. Účinné látky jinanu napomáhají mikrocirkulaci krve v organizmu, je proto doporučován na podporu paměti, správné činnosti mozku a kognitivních funkcí. Jinan zároveň pomáhá udržet duševní rovnováhu, potěší tedy také kohokoli, kdo potřebuje podpořit nejen po fyzické stránce, ale také v oblasti duševní. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Materiál balení: Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.
  • Objem: 50 ml
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Materiál balení

Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.

Objem

50 ml

Podíl přírodních surovin

100 %