Nobilis Tilia Hyaluronové sérum (20 ml) - s výjimečnými obnovujícími účinky

Nobilis Tilia Hyaluronové sérum (20 ml) – s výjimečnými obnovujícími účinky


299 

Nobilis Tilia Hyaluronové sérum (20 ml) – s výjimečnými obnovujícími účinky od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vodné sérum od Nobilis Tilia s obsahem kyseliny hyaluronové a extraktu z přesličky rolní má zcela výjimečné hydratační a obnovující účinky. Účinně vyhladí a omladí vaši pleť, podporuje její pružnost a elasticitu. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika
  • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika

Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.

Země původu

Česká republika