Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader (20 ml) - přispívá k mikrobiální rovnováze

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader (20 ml) – přispívá k mikrobiální rovnováze


369 

Nobilis Tilia Extrakt z grepových jader (20 ml) – přispívá k mikrobiální rovnováze od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Čistě přírodní extrakt z grepových jader má univerzální využití a neztratí se v žádné zelené domácnosti. Vyniká vysokým obsahem bioflavonoidů, které posilují obranyschopnost organismu. Užívat ho můžete vnitřně, jako doplněk stravy, nebo pro péči o pokožku. Pomáhá vyrovnávat mikrobiologickou rovnováhu těla, ocení ho tak zejména problematická pleť. Pomáhá čistit drobné oděrky a štípance a výborně ošetřuje opary na rtech a ostatní nepříjemné stavy pokožky, které souvisejí s mikroby. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Materiál balení: Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.
  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Materiál balení

Skleněná lahvička s plastovým uzávěrem a aplikátorem.

Podíl přírodních surovin

100 %

Původ vůně

přírodní