Nobilis Tilia Bioaktivní omlazující krém ve skle (50 ml)

Nobilis Tilia Bioaktivní omlazující krém ve skle (50 ml)


795 

Nobilis Tilia Bioaktivní omlazující krém ve skle (50 ml) od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Příjemně lehký krém s podmanivou vůní růže a geránia je přeborník v boji proti předčasnému stárnutí pleti. Vzniku vrásek předchází díky vysokému obsahu ryze přírodních anti-age složek. Jojobový, šípkový, makadamiový a rakytníkový olej posilují elasticitu, kakaové máslo dodává pokožce sametovou hebkost a spolu s oleji obnovují její vitalitu a doplňují potřebnou energii. Při pravidelném mazání krém snižuje poškození kolagenových vláken a pleť dostává mladistvý vzhled. Získá si všechny ženy, které pro svou zralou pleť vyhledávají exkluzivní péči. Šetrně se postará také o náročnou a suchou pleť i o pleť lehce podrážděnou od slunce. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO – Certifikovaná BIO přírodní kosmetika
  • Jak recyklovat: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Víčko i aplikátor zrecyklujte v kontejneru na plast
  • Materiál balení: Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO – Certifikovaná BIO přírodní kosmetika

Jak recyklovat

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Víčko i aplikátor zrecyklujte v kontejneru na plast

Materiál balení

Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem

Objem

50 ml