Neobotanics Herbaregen - tinktura bez alkoholu (50 ml) - při respir. obtížích a po nich

Neobotanics Herbaregen – tinktura bez alkoholu (50 ml) – při respir. obtížích a po nich


590 

Neobotanics Herbaregen – tinktura bez alkoholu (50 ml) – při respir. obtížích a po nich od výrobce Neobotanics máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní bylinná tinktura bez alkoholu s výtažky z 10 tradičních bylinek přijde vhod, pokud se potýkáte s respiračními obtížemi, nebo jste je nedávno prodělali. Extrakty z islandského lišejníku, benediktu lékařského a mateřídoušky úzkolisté podpoří funkci dýchacího systému. Echinacea, rakytník rešetlákový a bez černý zase přispějí k přirozené obranyschopnosti organismu.  Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě.     

Vlastnosti

  • Objem: 50 ml
  • Země původu: Vyrobeno v České republice
  • Dávkování: 20 kapek 3x denně po protřepání – celkem 60 kapek. Užívejte jako kúru po dobu cca 2 týdnů. Kapky můžete užívat přímo nebo ve sklenici vody, ovocné šťávy nebo studeného čaje a ihned vypijte.
  • Další parametry máme zde.
Objem

50 ml

Země původu

Vyrobeno v České republice

Dávkování

20 kapek 3x denně po protřepání – celkem 60 kapek. Užívejte jako kúru po dobu cca 2 týdnů. Kapky můžete užívat přímo nebo ve sklenici vody, ovocné šťávy nebo studeného čaje a ihned vypijte.

Podíl BIO rostlinných surovin

100 %