Neobotanics Chlorofyl - tinktura bez alkoholu (50 ml) - k regeneraci organismu

Neobotanics Chlorofyl – tinktura bez alkoholu (50 ml) – k regeneraci organismu


550 

Neobotanics Chlorofyl – tinktura bez alkoholu (50 ml) – k regeneraci organismu od výrobce Neobotanics máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní tinktura s chlorofylem extrahovaným z listů moruše podpoří produkci hemoglobinu, krevního barviva, a přímo ovlivňuje kvalitu a množství červených krvinek. Podporuje přenos kyslíku v organismu, a tím přispívá k jeho regeneraci a zpomalení procesu stárnutí. Tinktura neobsahuje alkohol, jedná se o kapalný koncentrát rozpustný ve vodě.  Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě.     

Vlastnosti

Objem

50 ml

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno v České republice

Dávkování

30-60 kapek denně rozpuštěných v 200 ml vody či studeného/vlažného nápoje. Ihned vypijte. Lze použít také jako ústní vodu k výplachu nebo kloktání.