Neobotanics Adaptogen X9 (60 kapslí) - pro vitalitu a duševní pohodu

Neobotanics Adaptogen X9 (60 kapslí) – pro vitalitu a duševní pohodu


590 

Neobotanics Adaptogen X9 (60 kapslí) – pro vitalitu a duševní pohodu od výrobce Neobotanics máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Budíte se vyčerpaní a bez energie a během dne na vás doléhají obavy, úzkosti a všudypřítomný stres? Možná oceníte vitamínovou vzpruhu v podobě tohoto pečlivě sestaveného komplexu. Adaptogen X9 v sobě propojuje 9 mimořádně silných extraktů z funkčních hub a bylin používaných v tradiční čínské medicíně a dalších 6 vitamínů a minerálů, které ještě podpoří jeho vitalizující účinky. Adaptogen X9 obsahuje celou plejádů vitamínů B, které napomáhají snížit únavu a vyčerpání a podporují správnou funkci nervové soustavy a imunitního systému.   Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě.     

Vlastnosti

  • Země původu: Vyrobeno v České republice
  • Dávkování: V době největší zátěže 1 kapsle 2x denně. Při dlouhodobém užívání lze snížit na 1 kapsli ráno nebo během dne. Vhodné pro pravidelné dlouhodobé užívání. Neužívejte po 17. hod.
  • Materiál obalu: Sklo, plastové víčko
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Vyrobeno v České republice

Dávkování

V době největší zátěže 1 kapsle 2x denně. Při dlouhodobém užívání lze snížit na 1 kapsli ráno nebo během dne. Vhodné pro pravidelné dlouhodobé užívání. Neužívejte po 17. hod.

Materiál obalu

Sklo, plastové víčko

Co s obaly

Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na sklo, víčko hoďte do směsného odpadu.