Naty Noční vložky s křidélky (10 ks) - 100% přírodní materiál

Naty Noční vložky s křidélky (10 ks) – 100% přírodní materiál, 5 kapiček


99 

Naty Noční vložky s křidélky (10 ks) – 100% přírodní materiál, 5 kapiček od výrobce Naty máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Menstruační vložky Naty s křidélky pro silnou menstruaci či použití přes noc (označení: 5 kapiček). Nenajdete v nich ani stopu po chemii, parfémech, bělidlech a můžete je kompostovat, protože jsou ze 100% z přírodních materiálů – z kombinace savé dřevité celulózy a nepropustného filmu z kukuřičného škrobu. Pokud hledáte přirozenou, čistou a šetrnou cestu, jak se během svých dnů cítit v bezpečí a přitom v pohodě – právě jste ji našla. Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Vlastnosti

  • Certifikáty: ASTM D6866, OK biobased, V-Label
  • Co s obaly?: S papírovou krabičkou se rozlučte v kontejneru na papír. Sáček od vložky patří do žlutého kontejneru na plast.
  • Materiál: kombinace dřevité celulózy a filmu z kukuřičného škrobu (bez GMO)
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

ASTM D6866, OK biobased, V-Label

Co s obaly?

S papírovou krabičkou se rozlučte v kontejneru na papír. Sáček od vložky patří do žlutého kontejneru na plast.

Materiál

kombinace dřevité celulózy a filmu z kukuřičného škrobu (bez GMO)

Materiál balení

papírová krabička, vložky v sáčku z recyklovaného polyethylenu, na vložce papírová lepící páska pokrytá silikonem bez rozpouštědel, lepidlo částečně na přírodní bázi; vložky jsou baleny jednotlivě