Naty Ekoplenky pro novorozence 1 (2 - 5 kg) (25 ks) - z 55-60 % rozložitelné

Naty Ekoplenky pro novorozence 1 (2 – 5 kg) (25 ks) – z 55-60 % rozložitelné


219 

Naty Ekoplenky pro novorozence 1 (2 – 5 kg) (25 ks) – z 55-60 % rozložitelné od výrobce Naty máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Suché miminko, spokojené miminko. Spokojené miminko, spokojení rodiče. Tahle rovnice je jednoduchá. Pokud chcete pro své maličké úžasně jemnou, funkční a zcela bezpečnou péči, a to vy určitě chcete, vyzkoušejte plenky Naty.  Plenky Naty Newborn jsou určeny pro novorozence vážící mezi 2 a 5 kg. Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Nová generace plenek zajišťuje 100% biologickou rozložitelnost u částí, které se dotýkají dětské pokožky. Svou jemností, příjemností a praktičností se tak plenky vyšplhaly ještě o level výš. Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Vlastnosti

  • Cena za 1 kus: 8,76 Kč
  • Certifikáty: ASTM D6866, OK biobased, FSC, Swedish Asthma and Allergy Association
  • Jak s nimi nakládat: Plenky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží za 2-4 roky. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.
  • Další parametry máme zde.
Cena za 1 kus

8,76 Kč

Certifikáty

ASTM D6866, OK biobased, FSC, Swedish Asthma and Allergy Association

Jak s nimi nakládat

Plenky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží za 2-4 roky. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.

Materiál balení

obal z polyethylenu