Naty Ekoplenky Maxi+ 4+ (9 - 20 kg) Economy pack (42 ks) - z 55-60 % rozložitelné

Naty Ekoplenky Maxi+ 4+ (9 – 20 kg) Economy pack (42 ks) – z 55-60 % rozložitelné


479 

Naty Ekoplenky Maxi+ 4+ (9 – 20 kg) Economy pack (42 ks) – z 55-60 % rozložitelné od výrobce Naty máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Suché miminko, spokojené miminko. Spokojené miminko, spokojení rodiče. Tahle rovnice je jednoduchá. Pokud chcete pro své maličké úžasně jemnou, funkční a zcela bezpečnou péči, a to vy určitě chcete, vyzkoušejte plenky Naty.  Plenky Naty Maxi+ jsou určeny pro děti vážící mezi 9 a 20 kg. Jsou vyrobené z přírodních materiálů, neobsahují žádné zbytečné parfémy, barviva, latex a jsou běleny výhradně bez použití chlóru. Nová generace plenek zajišťuje 100% biologickou rozložitelnost u částí, které se dotýkají dětské pokožky. Svou jemností, příjemností a praktičností se tak plenky vyšplhaly ještě o level výš. Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Vlastnosti

  • Cena za 1 kus: 12,46 Kč (24 ks/bal); 11,40 Kč (42 ks/bal)
  • Certifikáty: ASTM D6866, OK biobased, FSC, Swedish Asthma and Allergy Association
  • Jak s nimi nakládat: Plenky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží výrazně rychleji než klasické pleny. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.
  • Další parametry máme zde.
Cena za 1 kus

12,46 Kč (24 ks/bal); 11,40 Kč (42 ks/bal)

Certifikáty

ASTM D6866, OK biobased, FSC, Swedish Asthma and Allergy Association

Jak s nimi nakládat

Plenky patří do směsného odpadu. Na skládce se rozloží výrazně rychleji než klasické pleny. Obal zrecyklujte ve žlutém kontejneru na plasty.

Materiál balení

obal z polyethylenu