Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky Economy pack (3 x 56 ks) - vhodné i pro velmi citlivou pokožku

Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky Economy pack (3 x 56 ks) – vhodné i pro velmi citlivou pokožku


265 

Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky Economy pack (3 x 56 ks) – vhodné i pro velmi citlivou pokožku od výrobce Naty máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Každá maminka dá za vlhčené ubrousky v určitých okamžicích klidně celé království a půl princezny k tomu. Tyto od Naty jsou 100% z přírodní dřevité buničiny, nebělené chlórem, samozřejmě bez chemikálií a také bez vůně, navíc báječně hebké a extra silné. Proto je budete milovat vy i vaše (už čisté) miminko. Jsou doporučené pro všechny typy dětské pokožky, včetně té citlivé a ekzematické. Toto ekonomické balení obsahuje 3 sady ubrousků po 56 kusech (celkem tedy 168 kusů). Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Vlastnosti

  • Certifikáty: ASTM D6866, OK compost HOME, EcoCert Cosmos Natural
  • Hodnota pH: 4,5 (+- 0,5)
  • Jak s nimi nakládat: Ubrousky můžete kompostovat v domácím kompostéru nebo je hoďte do popelnice na bioodpad. Obal ubrousků patří do průmyslového kompostéru nebo do směsného odpadu.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

ASTM D6866, OK compost HOME, EcoCert Cosmos Natural

Hodnota pH

4,5 (+- 0,5)

Jak s nimi nakládat

Ubrousky můžete kompostovat v domácím kompostéru nebo je hoďte do popelnice na bioodpad. Obal ubrousků patří do průmyslového kompostéru nebo do směsného odpadu.

Materiál balení

PLA