Mulieres Sprej na ruce s antibakteriálním účinkem - tea tree BIO (100 ml) - s tea tree

Mulieres Sprej na ruce s antibakteriálním účinkem – tea tree BIO (100 ml) – s tea tree, 64 % alkoholu


189 

Mulieres Sprej na ruce s antibakteriálním účinkem – tea tree BIO (100 ml) – s tea tree, 64 % alkoholu od výrobce Mulieres máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Když nemáte po ruce mýdlo s vodou, sáhněte po tomto antibakteriálním gelu ve spreji. Vejde se i do kabelky a ruce spolehlivě očistí od škodlivých bakterií a špíny. Jeho základem je alkohol (64 %), který působí jako účinná dezinfekce s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými schopnostmi. Gel je doplněný o tea tree olej, který je silně antibiotický, protiplísňový a hojivý. Čisticí gel nevysušuje, a pokožka rukou je po jeho použití jemná a hebká. Sprej je balený s myšlenkou na blaho planety, tedy ve skle. Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Pokud prázdnou lahvičku doma nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na sklo, zbytek patří do kontejneru na plast.
  • Objem: 100 ml
  • Podíl přírodních surovin: 99,9 %
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Pokud prázdnou lahvičku doma nevyužijete, recyklujte ji v kontejneru na sklo, zbytek patří do kontejneru na plast.

Objem

100 ml

Podíl přírodních surovin

99,9 %

Původ vůně

přírodní