Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) – svěží citrus


365 

Mulieres Koncentrovaný prací gel BIO (1,5 l) – svěží citrus od výrobce Mulieres máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Koncentrovaný přírodní prací gel Mulieres na první pohled vybočuje z řady. Dostane vás ale nejen svým unikátním a ekologickým obalem z recyklovaných kartonů. Je umíchaný z 99,97 % z přírodních a těch nejkvalitnějších ingrediencí šetrných i pro citlivou pokožku. Oplývá certifikací Natural Detergent made with Organic od EcoCertu, což je potvrzení kvality, která ani u přírodních pracích prostředků není zdaleka běžná. Díky vysoké koncentraci navíc vydrží až na neuvěřitelných 37 praček. Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Natural Detergent made with Organic; Vegan Society
  • Jak recyklovat: Karton můžete hodit na domácí kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad. Plastový sáček patří do žluté popelnice na plast.
  • Materiál balení: recyklovaný karton, plast
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Natural Detergent made with Organic; Vegan Society

Jak recyklovat

Karton můžete hodit na domácí kompost nebo do hnědé popelnice na bioodpad. Plastový sáček patří do žluté popelnice na plast.

Materiál balení

recyklovaný karton, plast

Objem

1,5 l